בניית אתרים מעוצבים אישית

כפי שבטח אתם יודעים, בכל תחום שהוא יש מגוון רחב של סוגי מוצרים – שבדרך כלל באים במנעד גדול של מחירים. גם התחום של בניית אתרים הוא מגוון מאוד בסוגי המוצרים שלו, ובטווחי המחירים שהוא מציע. במאמר הבא נספר לכם מהו אתר אינטרנט שמכונה "אתר בעיצוב אישי", מה ההבדל בין אתר מעוצב אישית וכזה שלא, ואיך תדעו לוודא שאיש המקצוע שלכם אכן מכין עבורכם את המוצר הנכון.

אתר בעיצוב אישי: קצת רקע

אם אנחנו מדברים על עולם הוורדפרס, בניית אתר כוללת בתוכה בניית תבנית מתאימה (THEME) שתכיל את כל מרכיבי האתר. ממשק הוורדפרס בנוי מתבניות שמכילות את חלקי האתר: ההאדר, מרכז המסמך, הפוטר, עמודים ספציפיים, תגיות – כל אלה הם חלק מהתבנית הבסיסית שעליה מתלבש התוכן.

על כן, ישנו שוק שלם ותוסס של תבניות מוכנות ומעוצבות שאפשר לרכוש בכל תחום ונישה שרק תבקשו. הרבה מאוד חברות לבניית אתרים ופרילנסרים מוכרים אתרי אינטרנט כאשר התבנית היא תבנית קנוייה ומוכנה מראש, ללא שום חשיבה על העסק הספציפי או הלקוח.

בבניית אתרים מעוצבים אישית מתבצע אפיון סדור ומפורט על העסק הספציפי, ודפי האתר מעוצבים על בסיס אותו אפיון.

בניית אתרים בעיצוב אישי: מה המחירים?

כאשר אנחנו מגיעים לנושא המחיר כמובן שיש כאן פער משמעותי בין האתרים שמעוצבים על בסיס תבנית לאלה שמעוצבים באופן אישי על ידי מעצב. אתר המעוצב על בסיס תבנית יכול לנוע ממאות שקלים בודדים ועד לכמה אלפים, אפשר יהיה להגיד שהסטנדרט הוא למכור סוג אתרים אלה בסביב ה-3000 ש"ח לאתר פשוט בין כמה עמודים בודדים.

לעומת זאת, אתר שעוצב אישית על ידי מעצב ומאפיין יכול להגיע למחירים גבוהים בהרבה: מכמה אלפי שקלים ועד עשרות אלפי שקלים (אתרים גדולים מאוד יכולים להגיע גם למאות אלפים). גם כאן, בממוצע גס אפשר להגיד שאתר פשוט בן כמה עמודים בודדים ינוע סביב ה-8000 ש"ח.

מה טוב בשבילי?

אז אחרי שעמדתם על ההבדל בין אתר מתבנית מוכנה לעומת אתר בעיצוב אישי, אתם בטח תוהים מה מתאים בשבילכם? אז כמובן שיש כאן דעות לכאן וכאן:

אם אתם עסק בתחילת דרכו והתקציב שלכם מוגבל מאוד, יכול מאוד להיות שאתר מתבנית יספק אתכם למרות חסרונותיו. בסופו של דבר אשר להגיד שאם רוצים כרטיס ביקור לעסק ותיעוד ברשת – אתר כזה יעשה את העבודה.

אם תרצו אתר שבאמת יכניס לכם רווחים ויוביל אתכם לשיווק אמיתי וטוב, אין ספק שאתר שמעוצב ומתוכנן אישית הוא אתר מוצלח יותר.

בכל מקרה, המאמר הזה קצר מדי על מנת לענות על כלל השאלות. אנחנו מזמנים אתכם ליצור איתנו קשר ולשאול מה שתרצו.

מוכנים לזה?

אם לא שמתם לב, הגעתם עד תחתית העמוד. המסקנה שלנו היא שכנראה שהתענייתם בנו. אז קדימה, בואו נדבר ונקבע פגישה כדי לקחת אתכם להצלחה הבאה